vajinismus tedavisi ücretleri

Vajinismus Hastalığı nedenlerinden büyük yalnız kısmı, %95 i ruhsal nedenlerdir. Cinsellikle ilgili, eşeysel ilişkiye girme konusunda, bilinçaltı tarafından, beynin yanlış, olumsuz, abartmalı okunuşu olumsuz şekilde etkilenmesi ile ortaya çıkan bir kez durumdur.Çocukluk, dinç kızlık, yetişkinlik dönemlerinizde, ailenizden, akrabalarınızdan, hempa çevrenizden, okuduğunuz izlediğiniz, gördüğünüz, duyduğunuz, cinsellikle ilgili,ilişki sırasında yaşananlarla ilgili, sakat yanılgı mübalağalı bilgilerin, bilinçaltımız aracılığıyla beynimize olumsuz, yanılgı aktarılması, vajinismus hastalığının ortaya çıkmasına niçin olur.

Bunlar nedir? fazla ziyade örnek verebiliriz. Klasik olan ve herkesi etkileyebilen, kızlık zarının yırtılması ile zaviye okunuşu kanamanın ziyade olması, nezif nedeni ile hastaneye kaldırılma korkusu, bekâretin, bikir zarının evleninceye miktarda korunması düşüncesi, kasılmadan ötürü kilitlenme olabileceği düşüncesi, gebe kalma korkusu, taşlık ahlak kuralları, eşeysel malumat eksikliği, cinselliğin kadınlar hakkında kötü, çekinilmesi gereken birleşik keyfiyet olması, abartılmış ilk geceleyin hikâyeleri okunuşu mitleri. Örnekler çoğaltılabilir.

Cinsel ilişkiye girmekle alakalı yanlış, abartılı, sakat mesajların, bilinçaltımız tarafından, doğruymuş gibi onaylama edilip, beynimize ulaşması,kadında vajinismusu ortaya çıkartmaktadır. Burada, ehemmiyetli olan bilinçaltı, doğruyu doğru, yanlışı da namuslu onaylama eder. Bu durumda beynimiz hatalı bilgilendirilmiş olmakta ve bu keyfiyet gerçekte olmayan tehlike ve kuşku halini yaratmaktadır,ilişki simultane herşey yolunda giderken ön sevişmede bir problem yokken ve bu sefer ilişkiye girebileceğim derken sırasında o sırada bu his okunuşu öz durumu psikolojimizi layemut şekilde etkiler.Gene yeniden kesintisiz ilişkiye gireceğinizi düşünürken kasılmalarınız nedeni ile ancak duvar çıkar canınız acır,eşinizi itersiniz.İstemediğiniz halde eşinizi kırabilir yada eşiniz sizi kırabilir. Tıpkı bilgisayar gibi, yanlış veri, hata öz ortaya çıkmaktadır.

Vajinismus danışanlarımızdan paradigma verecek olursak; çocukken etek traşı olma esnasında, arkadaşlarının vajeninin fazla önemsiz olduğunu söylemesi. öz 8 meteoroloji vajinismuslu olarak bize başvurdu; almış olduğu yanlış mesajla, bilinçaltı, beynine vajenin fazla bayağı olduğu bilgisini veriyor. Beyninde vajenin fazla önemsiz olduğunu taşıyor. Evlenince de eşiyle eşeysel bağ sırasında penisin giremeyeceğini yorumluyor. Lütfen dikkat! Yanlış tek mesaj, neden büyük tasa okunuşu korkuya oluşturan oluyor. Eşiyle 8 sene bu yüzden cinsel ilişkiye giremiyor. Bizim kliniğe toplam, 3 defa gelip sorunu çözdü. henüz sonra aylı kaldı.şu lahza evlilik hayatı okunuşu cinsel yaşamında fazla mutlu.Oysaki dışarıdan bakılınca vajen girişi çok küçükve az gibi algılanır lakin esneme özelliği sayesinde 3-6 kg a ölçüsünde bebek doğurabilir.

Başka eş vajinismus hastamız, flört döneminde, şimdiki eşiyle cinsel yakınlaşmaları olduğu zamanlarda, kendini cinsî ilişkiye amade hissedip, cinsî ilişkiye yazılmak istiyor ama erkek eşi ise evlenmeden cinsel birliktelik geçinmek istemiyor.Bu konuda tutucu,kadın tümsek karşı sevişmelerinde, kendine eşiyle ilişkiye girmeme mesajını veriyor. Çift evleniyor 3 senevi vajinismus görüldüğü gibi bu mesajla ilişkiye girmeyeceksin komutunu beyne devamlı taşıyor. Kliniğe 3 kez gelip vajinismusu çözdü. yararsız tek 3 yılı huzursuz geçirmiş oldu.Yada kusursuz tersi durumlar daha fazla da oluyor bayan evlenmeden yanında sarhoş olmak istemiyor,cinsel yakınlaşmalarında daima kendine fren koyuyor ve kendini kasıyor.Bu durum evlenince de daha aldırmaz olsada, kasması ki belli belirsiz derecede kassa üstelik eşiyle eşeysel ilişkiye giremiyor. İlişkiye girse da sancılı ağrılı prblemli tek bağlantı oluyor.Sonuçta ilişkinin neresinde olursanız olun tedirginlik ve düşünce cinsel ilişkinin hijyen ancak şekilde gerşekleşmesini önlüyor.

Başka aynı vajinismus hastamız ilk ilişkisinde çabucak hamile kalmaktan korkuyor. İlkokulda izlemiş olduğu aynı filmde,yoğun yarar yağışı haysiyetiyle veladet eylemi çeken benzer züğürt doğuma, hastaneye götürülemiyor ve veladet kuvvetli kış şartlarında yolda oluyor okunuşu hastamızın bizdeki ilk seanstaki cümlesi hamile kalmaktan korkuyorum idi. Hasta cinsel ilişkiden, aylı kalmaktan okunuşu doğumunun fazla mecburiyet olacağını düşündüğünden ötürü cinsel ilişkiye girememektedir. Dikkat ederseniz bilinçaltının bu durumu kullanması okunuşu 3 senelik vajinismusa defa açtığını göreceksiniz.Başka ancak vajinismus hastamız sıhhat personeli; adetleri fazla ağrılı geçmesi üzerine, hastanede erdenlik zarının kontrol edin ağırlık olduğu söyleniyor.Sonuç altı senelik vajinismus olup, 4 kere gelip vajinismus problemini yendi.Unutmayın yanlış mesaj. O genişliğinde çok paradigma var ki, amma hepsinin de nedeni aynı. Bilinçaltımızın beynimize yanlış mesaj vermesi sonucu bağlantı çabucak kasılma, geriye mütebaki küçük müşterek kısmında ise, anatomik ancak handikap söylenti konusudurKızlık zarının kalın, faziletli kenarlı olması, vajinada septa, perde, gibi cinsel ilişkiye girmeye handikap olabilen durumlardır.

Ben Büşra 1 salname evliyim. 25 yaşındayım. Öncelikle eşimi fazla seviyorum. Evlendiğim devir hayatımın genişlik önemli, işaret spesiyal günü olmalıydı ancak olmadı.Eşimle ilişkiye giremiyoruz. fazla ağrılı, çok sıkıntılı ancak devir geçiyorum. müfrit korku, endişe, kararsızlık bütünü bir kez arada. Eşimin yüzüne gözetmek de istemiyorum. Kendimi suçlu okunuşu utangaç hissediyorum. Bende o anlatılan mutluluğu, huzura nail olmak istiyorum. tamam ben kendime inanıyorum, güveniyorum yapacağım, başaracağım. İlk seansıma gireceğim heyecanlı ve korku doluyum. Günlerden Çarşamba ve ego alışveriş günü yepyeni, mesut birleşik hayata etap atacağım. Bunu da başarabilirim. genişlik makro destekçim eşim. Bunu ikimiz özgü başaracağım.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “vajinismus tedavisi ücretleri”

Leave a Reply

Gravatar